Merkon Tasarım

Biz Kimiz

Biz hevesli geliştiriciler, tasarımcılar, seo ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibiz ve sadece sizin için buradayız. Amacımız, Kurumsal ve Bireysel müşterilerimize web ile ilgili tüm hizmetleri tek pencere çözümü altında sunmaktır, burada web ile ilgili tüm işlerinizi halledebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Müşteriye özel, özelleştirilmiş web çözümleri de çok uygun fiyatlarla sunuyoruz. Yetenekli profesyonellerimiz teknik ve endüstriyel deneyime sahiptir ve talepkar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en önde gelen metodolojileri ve yenilikçi fikirleri kullanmaya inanırlar. Web tasarımı ve geliştirme işimizdir ve bu alanlardaki becerilerimiz rakipsizdir. Ayrıca müşterilerimize, web siteniz veya web mağazanız açıldığında daha yüksek trafik almanızı ve SERP’de en iyi sonuçlar arasında kalmanızı sağlayan dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

Tüm projelerimiz başarı kuralları kitabına uyar. Daha yüksek sayfa hızlarıyla tamamen duyarlıdır, karmaşasızdır ve göz atması kolaydır.

Üzerinde Çalıştığımız Teknolojiler ve Platformlar

Tam dijital ajansız ve bu nedenle etkili web çözümleri sunmak için üzerinde çalıştığımız platformlar ve teknolojiler daha geniş bir alana yayılıyor. Farklı Açık Kaynak teknolojileri ve çeşitli e-Ticaret platformları konusunda bilgili olan arenamız arasında Codeigniter, Opencart, WordPress, Cakephp, Woocommerce, BigCommerce, Shopify ve diğerleri yer alır.

Çalışma Kültürümüz

Merkon Tasarım olarak bizler de tam zamanında kusursuz proje teslimatı sağlıyoruz. Profesyonellerimiz esnek süreç çerçevesinde çalışmaya kararlıdır, bu nedenle müşterilerimizin daha iyi sonuçlar için onlarla koordineli çalışmasını sağlar. Ekip üyelerimizi doğrudan işe aldığımızdan emin oluruz ve bu nedenle her zaman gerçek yeteneklerle doludur.

Ve tabii ki enerjimiz ve eğlenceli doğamız çalışma ortamını mükemmel hale getiriyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Paranız, zamanınız ve enerjinizden tasarruf etmek ve aynı zamanda web dünyasında en sağlam, dinamik ve canlı nişinize sahip olmak için bizi tercih edin!

Call Now ButtonArayın: 0530 950 6427
Whatsapp'a git
1
Bize Yazın!
Bugün tüm hizmetlerimizde % 25 indirim uyguluyoruz. Şimdi teklif alın!